(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 14:29

Słupy betonowe - 24 tony

(Nr 2116539)
Słupy betonowe - 24 tony

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 149.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka najważniejszych zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Włoszczowa, 29-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Baranów Sandomierski, 39-450, Polska

Termin elastyczny