(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Small furniture, boxes with clothes and some books. (Nr 4915090)

Small furniture, boxes with clothes and some books.

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2619.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.