(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 10:57

small package

(Nr 2646032)
small package

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1859.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, warto opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Stalowa Wola, Polska

Od 30 kwi 2018 do 1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 3 maj 2018 do 4 maj 2018