(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 20:31

small sofa lycksele lövås ikea

(Nr 1823822)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Ixelles - Elsene, Belgia

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Etterbeek, Belgia

3 cze 2017