(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 10:21

Sobre con un colgante grande

(Nr 2334264)
Sobre con un colgante grande

Długość [m]:

0.1

Szerokość [m]:

0.02

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1235.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Mediolan, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, 18230, Hiszpania

Termin elastyczny