(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-24 12:42

socjalne z Warszawa - Poznań

(Nr 1445552)
socjalne z Warszawa - Poznań

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3,5

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

2000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 309.50 km

Informacje dodatkowe:

Transport kontenerów socjalnych standardowych 20. 4 sztuki z Warszawy do Poznania PILNE

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 09:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) naczepa platforma 13,6m

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki używane w transporcie drobnych towarów (drobnicy), które przeważnie podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są zapakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica może być również przewożona na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i cieczy oraz takich produktów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Struktura kontenera jest trwała, co pozwala na częste wykorzystanie. Każdy metalowy pojemnik ma stosowny osprzęt, który ułatwia montowanie i transportowanie kontenera z jednego pojazdu na drugi. Pojemniki na ogół transportuje się ciężarówkami.

Rodzaje kontenerów

    Najczęściej wybieranym rodzajem kontenera jest kontener 20-stopowy, nierzadko określany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o kubaturze blisko 33 metrów kwadratowych. Gabaryty wewnątrz pojemników metalowych 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik gatunku 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C można przetransportować około 10 europalet. Pojemniki te zwykle używa się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają także kontenery 1C i 1A gatunku „open top” – ich gabaryty są porównywalne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierają się one od góry. Ten gatunek kontenerów wykorzystuje się do transportu materiałów pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” stosowany bywa w przewozie ładunków przeogromnych i ciężkich ładunków. Ten gatunek pojemnika w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Pozostałymi typami kontenera są kontenery - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie towarów przestrzennych. Kontenery „open side” posiadają rozkładane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” mają podłogę toczną. Występują również pojemniki cysterny, pojemniki z wentylacją, pojemniki z obudową.

Cena przewozu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest zależna od wymiarów oraz typu przewożonego towaru, odległości oraz dodatkowych elementów, które firma przewozowa musi wykonać w trakcie przewozu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 25 lis 2016 do 26 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 28 lis 2016 do 29 lis 2016