Samochody Dodano: 2017-10-28 16:33

Soda octavia

(Nr 2120535)
Soda octavia

Marka i model:

Skoda

Waga w kg:

1497.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3.00 km

Informacje dodatkowe:

Transfer at 5pm

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Railway Road, Dungannon, BT71 4AR, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Killyman Road, Dungannon, BT71 4AS, Wielka Brytania

Termin elastyczny