(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 22:24

Sofa

(Nr 1823996)
Sofa

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg:

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 3.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Southend-on-Sea, Wielka Brytania

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Southend-on-Sea, Wielka Brytania

3 cze 2017