(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 23:59

Sofa

(Nr 1922729)
Sofa

Długość [m]:

2.30

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1783.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 130292
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-07-2017, 09:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 16:37

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP, pomoc w załadunku i rozładunku. Dostawa bezpośrednio z Poznania do Trondheim. Oferta ważna tylko do jutra.

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trondheim, Norwegia

Termin elastyczny