(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-27 19:29

Sofa

(Nr 1990139)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 2017
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 09:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak np. szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bazylea, 4070, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bazylea, Szwajcaria

Termin elastyczny