(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 15:18

Sofá

(Nr 1997396)

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.84

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 608.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Santiago de Compostela, Hiszpania

Od 31 sie 2017 do 1 wrz 2017