(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-01 13:35

Sofa

(Nr 2001647)
Sofa

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 741.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa jest złozona w wyżej wymienionych wymiarach. Owinięta folią.

Oferty od Przewoźników (0)

279 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 14:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-06

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek wtorek/środa, dostawa czwartek/piatek.

Cena (zawiera VAT): 279 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny