(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-08 21:42

Sofa

(Nr 2017760)
Sofa

Długość [m]:

1.33

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2155.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 €

ID firmy: 6386
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 16:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-19 do 2017-09-24

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 €

Wiadomości:

1100 €

ID firmy: 6386
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 16:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-21 do 2017-09-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny