(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-21 21:41

Sofa

(Nr 2170818)
Sofa

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2207.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

20 sty 2018

Adres i termin dostawy

Almada, 2800, Portugalia

24 sty 2018