(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 18:57

Sofa

(Nr 2342876)
Sofa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.91

Wysokość [m]:

104

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

890894

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 599672
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-02-2018, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-06, 12:03

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M:)

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od  zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę  na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Rue Baron 21, Paryż, 75017, Francja

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rue Parmentier 8, Neuilly-sur-Seine, 92200, Francja

1 lut 2018