Meble Dodano: 2018-02-01 18:57

Sofa

(Nr 2342876)
Sofa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.91

Wysokość [m]:

104

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

890894

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

80 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-02-2018, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-06, 12:03

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

200 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 10:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M:)

Cena (zawiera VAT): 200 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Później warto przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Rue Baron 21, Paryż, 75017, Francja

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rue Parmentier 8, Neuilly-sur-Seine, 92200, Francja

1 lut 2018