(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-27 15:14

Sofa

(Nr 2638484)
Sofa

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

140

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 113.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa ikea z materacem, bez pojemnika na posciel

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

ID firmy: 592029
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 09:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-28 do 2018-04-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Nowy Tomyśl, 64-300, Polska

Od 30 kwi 2018 do 1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Czeladź Mała, 56-210, Polska

Termin elastyczny