(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 15:48

Sofa 133x90x90

(Nr 1819246)
Sofa 133x90x90

Długość [m]:

1 m 40 cm

Szerokość [m]:

0,9 m

Wysokość [m]:

0,9 m

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1362.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rychtal, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny