(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 12:08

sofa 2-osobowa

(Nr 1923231)
sofa 2-osobowa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1772.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 14182
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 14:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-08-02

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

odbior sobota wieczor max niedziela rano

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Lincoln, Wielka Brytania

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Częstochowa, Polska

Od 1 sie 2017 do 7 sie 2017