(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 11:03

Sofa 210*85*72

(Nr 1876643)

Dystans: 482.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. mokrą gąbką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kliniska Wielkie, Polska

Od 30 cze 2017 do 7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Głuchołazy, Polska

Od 3 lip 2017 do 10 lip 2017