(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-20 03:24

Sofa 3 plazas

(Nr 2165925)
Sofa 3 plazas

Długość [m]:

2.45

Szerokość [m]:

0.95

Wysokość [m]:

0.95

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

70

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 217.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną gąbką. Później wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Coruña, 35350, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

O Barco de Valdeorras, Hiszpania

Termin elastyczny