(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 15:36

Sofa 4 szafki 1 szafa lozko

(Nr 1991999)
Sofa 4 szafki 1 szafa lozko

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

7

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1059.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 209032
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 11:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzisiaj możliwy odbiór i dostarczenie w przeciągu dwóch dni pod wskazany adres. Przesyłka oczywiście ubezpieczona. Proszę o pilny kontakt.

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

1800 zł

ID firmy: 565454
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 11:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego umeblowania.

    Na początek, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fårvang, Dania

Termin elastyczny