(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 21:56

sofa - budżet 80 zł

(Nr 2122572)
sofa - budżet 80 zł

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy transportujemy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kościelisko, 34-511, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny