(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 21:56

sofa - budżet 80 zł

(Nr 2122572)
sofa - budżet 80 zł

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typutworzą bazę, na której nietrudno można przetransportować mniejsze paczki oraz rzeczey. Transport na paletach to zazwyczaj wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Dzięki paletom nierzadko transportuje się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki stalowe, skrzynki, materiały budowlane, itd. Aby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy wyceny od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie na paletach. Przy wycenie transportu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga ładunku oraz typ przewożonych rzeczy. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwiganeza pomocą wózka widłowego.


Europalety oraz pozostałe typy palet


Przy przewozie paletowym przoduje europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Normalna Europaleta ma wielkość 800x1200x150 mm i jest zrobiona z drewna. W przewozie przemysłowym stosuje się także palet „angielek” o wymiarach 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna ostatnio zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.


Cena transportu palet w kraju
Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce wynosi 187,8 złotych i to wynosi 57 gr za km.


Koszt przewozu palet w Europie


Przewóz palet po za granicami Polski to średni koszt 581 , a to wynosi 46 gr. za kilometr.


Adres i termin nadania

34-511 Kościelisko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny