(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 20:12

sofa, chairs, curtains

(Nr 1759911)
sofa, chairs, curtains

Dystans: 1164.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

199 €

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-05-2017, 12:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 199 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kolding, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny