(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-26 14:00

sofa de piel de dos plazas

(Nr 2417076)
sofa de piel de dos plazas

Długość [m]:

2,05

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

65.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 924.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa perfectamente embalado, de dos plazas.

Oferty od Przewoźników (0)

225 €

ID firmy: 419482
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 07:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 225 €

Wiadomości:

550 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 550 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą szmatką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Vega de Valcarce, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Badalona, 08020, Hiszpania

Termin elastyczny