(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-29 15:16

Sofa dwuosobowa

(Nr 2121867)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

155

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 464.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

299 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 13:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości:

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 15:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Ostrołęka, Polska

Od 30 paź 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny