(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-27 07:48

Sofa George

(Nr 2636592)

Długość [m]:

0.81

Szerokość [m]:

1.85

Wysokość [m]:

0.66

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 459.00 km

Informacje dodatkowe:

https://www.agatameble.pl/meble/sofy-i-fotele/sofy/george-sofa-3-os-b-funkcji-tkanina-kr10304-wenge?gclid=Cj0KCQjw8YXXBRDXARIsAMzsQuWLmN_SxTBUWO_hbFQsL3mOhrgh7aFVCon7k13vziAewQzFfcBg20IaAsmKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 349272
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 21:29

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe rzeczy, paczek, Quady, motocykle, przeprowadzki. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Posiadamy ubezpieczenie OCP na kwotę €100 000. Obsługujemy firmy oraz indywidualne zamówienia na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie zlecenia transportowe realizujemy door2door, bez przeładunków. Oferujemy atrakcyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Jesteśmy uczciwi, solidni i profesjonalni.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Później warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Duszniki, 64-550, Polska

Od 30 kwi 2018 do 4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 1 maj 2018 do 7 maj 2018