(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 14:27

Sofa i 2 fotele

(Nr 1877375)
Sofa i 2 fotele

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

3

Dystans: 292.00 km

Informacje dodatkowe:

Fotele wys.88cm, sofa 93cm..szer.fotele 78 cm, sofa 156cm.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 68267
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 16:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

400 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-07-2017, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-15, 14:01

Opis oferty:

bus plandeka

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. mokrą gąbką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Słupsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

Termin elastyczny