(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-02 00:34

Sofa i 2 fotele

(Nr 2002727)

Długość [m]:

2,13

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 540.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 10:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Ostróda, Polska

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, Polska

9 wrz 2017