(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-27 13:27

sofa i 2 fotele dość lekkie

(Nr 1755741)
sofa i 2 fotele dość lekkie

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 284.00 km

Informacje dodatkowe:

sofa i dwa fotele typu Ludwik dość lekkie do miejscowości Andrespol ok. 13 km od Łodzi. Ewentualny załadunek z Olsztyna. Na miejscu możliwy rozladunek przez inne osoby.

Oferty od Przewoźników (0)

270 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 23:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 270 zł

Wiadomości:

360 zł

ID firmy: 13482
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-04-2017, 13:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-04-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 360 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Olsztyn, Polska

Od 14 maj 2017 do 21 maj 2017

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Od 16 maj 2017 do 22 maj 2017