(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 16:54

sofa i 2 szafki

(Nr 1819376)
sofa i 2 szafki

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1797.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

799 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-01

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 799 zł

Wiadomości:

950 zł

ID firmy: 4544
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 20:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-12

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości: (1)

Marek M. (Przewoźnik)
30-05-2017, 20:19
Witam,transport bezposredni bez przeladunkow,opinie do wglądu,kierowca pomoze w za i rozladunku,po akceptacji oferty portal udostepni kontakty,zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kluczbork, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Torquay, Wielka Brytania

Termin elastyczny