(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-12-28 10:36

sofa i fotel (ela)

(Nr 2245020)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 92.00 km

Informacje dodatkowe:

sofa + fotel, razem 2,5m3/120kg/2paczki

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 529448
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 14:40

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

dostawa bezpośrednia

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

MIROSŁAW B. (Przewoźnik)
11-01-2018, 23:00
czy nadal aktualne?

250 zł

ID firmy: 122452
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-12-2017, 10:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-29 do 2017-12-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zaladunek i dostawa możliwa nawet w dniu jutrzejszym lub w sobotę

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

499 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, 63-600, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Opole, 46-020, Polska

Termin elastyczny