(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 07:40

Sofa i lódowka

(Nr 1759053)
Sofa i lódowka

Dystans: 377.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 53340
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 23:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-03 do 2017-05-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowogród Bobrzański, Polska

Termin elastyczny