(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 23:30

Sofa, kanapa,szezląg, złożone łóżko piètrowe,2 materace,komoda

(Nr 1875875)
Sofa, kanapa,szezląg, złożone łóżko piètrowe,2 materace,komoda

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

210

Wysokość [m]:

210

Waga w kg:

200.00

Ilość sztuk:

7

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 321.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 81112
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 07:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Zaladunek w Poniedzialek , Rozladunek tego samego dnia lub w Wtorek

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (4)

Grzegorz S. (Przewoźnik)
28-06-2017, 07:30
Zaladunek w Poniedzialek , Rozladunek tego samego dnia lub w Wtorek POTRZEBNA POMOC W ZALADUNKU/ROZLADUNKU
Grzegorz S. (Przewoźnik)
28-06-2017, 08:23
Prosze zaproponowal ile panstwo przeznaczyli na ten transport
Dominik W. (Zleceniodawca)
28-06-2017, 08:33
Z otrzymanych ofert najbardziej kalkuluje mi się wynająć przyczepke za 60 pln i samemu zawieźć.
Grzegorz S. (Przewoźnik)
28-06-2017, 08:47
Niestety Transport to Transport, sami panstwo rozumiecie, cena ktora zaoferowalem jest ceną Dobra jesli chodzi o tyle przedmiotow. Milego Dnia.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Lubaczów, Polska

2 lip 2017