(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 12:24

sofa, male biurko, 7 paczek, 2 walizki, 3 mniejsze meble

(Nr 1921491)
sofa, male biurko, 7 paczek, 2 walizki, 3 mniejsze meble

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

15

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

transport jest w obrebie Kilonii, okolo 2 km (przeprowadzka z pokoju (parter) do malego mieszkania(2 pietro) w ciagu jednego dnia

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Później należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kilonia, Niemcy

31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kilonia, Niemcy

Termin elastyczny