(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Sofa narożna (Nr 8082524)

Sztuk
Sofa narożna
1
Szacunkowa łączna waga
120 kg
Dystans
380 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 paź 2021 do 12 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Boszkowo-Letnisko

Od 11 paź 2021 do 12 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.