(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 19:26

Sofa oficina

(Nr 2332820)

Długość [m]:

145

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

No se lo que pesa

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 378792
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 18:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

90 €

ID firmy: 698436
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

100 €

ID firmy: 419482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 22:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie  na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

 

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kordoba, Hiszpania

Termin elastyczny