(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 19:26

Sofa oficina

(Nr 2332820)

Długość [m]:

145

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 394.00 km

Informacje dodatkowe:

No se lo que pesa

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 378792
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 18:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

90 €

ID firmy: 698436
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

100 €

ID firmy: 419482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 22:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kordoba, Hiszpania

Termin elastyczny