(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 16:13

Sofa, one chair, a cabinet, two large mirrors, a bread maker machine, three boxes of clothes

(Nr 1759665)
Sofa, one chair, a cabinet, two large mirrors, a bread maker machine, three boxes of clothes

Dystans: 846.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Montecatini Val di Cecina, Włochy

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Isserpent, 03120, Francja

26 cze 2017