(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 22:27

1 komoda, 1 łóżko double, 2 łóżka single (z materacami), 1 stół, krzesła (w tym jedno duze - biurowe), mniejsze meble, itd. 2 rowery + Kartony. Opcjonalnie: 1 sofa, 1 motor ktm duke 200 (Nr 2415036)

1 komoda, 1 łóżko double, 2 łóżka single (z materacami), 1 stół, krzesła (w tym jedno duze - biurowe), mniejsze meble, itd. 2 rowery + Kartony. Opcjonalnie: 1 sofa, 1 motor ktm duke 200

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1938.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

1 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Kłoczew, Polska

Termin elastyczny