(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Sofa, sillas y enseres ( Ropa y varios hogar) (Nr 6038736)

Sofa, sillas y enseres ( Ropa y varios hogar)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1838.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

15 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

26 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.