(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 15:52

Sofa transport

(Nr 1992050)
Sofa transport

Długość [m]:

261

Szerokość [m]:

102

Wysokość [m]:

71

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 502.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlece transport sofy załadunek przez naszych pracowników rozładunek potrzebna tlko pomoc przy wyciagnięciu z auta

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 3145
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 17:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Cmentarna 4, Strzelce Krajeńskie, 66-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rosy 19, Warszawa, 02-996, Polska

Termin elastyczny