(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 07:50

sofa typu L nowa

(Nr 1996154)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

220

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1197.00 km

Informacje dodatkowe:

sklep gdzie kierowca bedzie odbieral sofe przygotuje mebel do przewozu i zabezpieczy kartonem i folia

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 13482
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 07:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Poręby Kupieńskie, 82-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holbæk, Dania

Termin elastyczny