Sofás, cama y alrededor de 20 cajas. (Nr 6319757)

Sofás, cama y alrededor de 20 cajas.

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

700

Dystans: 2040.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Kettering

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, A Coruna

12 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego mienia.