(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 10:08

sofy, komody, szafy

(Nr 2006390)
sofy, komody, szafy

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

30

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 193.00 km

Informacje dodatkowe:

Usługa dotyczy transportu mebli drewnianych i tapicerowanych o różnych kształtach i wadze. Ze względu na utrudniony podjazd najlepiej gdyby był to transport dużym samochodem SKRZYNIOWYM

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 590567
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 10:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-10-08

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbior jutro we wtorek 5 wrzesnia dostawa bezposrednio w tym samym dniu zapraszam

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości: (2)

Janusz M. (Przewoźnik)
09-09-2017, 07:42
Moge odebrac w sobote 9 wrzesnia dostawa bezposrednio w tym samym dniu.
Janusz M. (Przewoźnik)
09-09-2017, 07:43
Kompleksowa usluga zaladunek i rozladunek po naszej stronie na miejscu wysylamy 2 osoby.Zapraszam

800 zł

ID firmy: 565034
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 11:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-04, 19:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (2)

robert t. (Przewoźnik)
04-09-2017, 11:07
Transport autem co widać w naszym profilu (kliknąć w NICK) 99% pozytywnych komentarzy do już zrealizowanych zleceń. Załadunek jutro rano i dostawa tego samego dnia. Możliwa pomoc kierowcy przy za i rozładunku. Serdecznie zapraszam.
robert t. (Przewoźnik)
04-09-2017, 12:04
dł. 4.90m / szer. 2.2m / wys. 2.3m
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny