(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 16:26

Somier, colchón

(Nr 2647376)
Somier, colchón

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 325.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sagunto/Sagunt, 46500, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny