(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Son 4 muebles pequeños desmontados, dos teles y varias cajas. Unos 5m3 (Nr 4925846)

Son 4 muebles pequeños desmontados, dos teles y varias cajas. Unos 5m3

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 2346.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.