(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-09-06 15:01

Spawarka Kemppi Kempomat 4000 (Nr 3204594)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

95.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1803.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która musi odpowiednio osłonić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, otarć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana zazwyczaj od wielkości jak i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych koncesji jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną około 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Nottinghamshire, Tuxford

6 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Skoczów

Termin elastyczny