(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Spawarka z butla (Nr 5912192)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

48

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1817.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Tyne And Wear, Newcastle Upon Tyne

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna porządnie ochronić maszynę, żeby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest zależna często od wymiarów i wagi maszyny oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych certyfikatów oraz dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.