(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 12:42

splashback

(Nr 2255388)
splashback

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1796.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Prudnik, 48-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrexham, Wielka Brytania

Termin elastyczny