(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-07 13:39

Sportowa bieżnia elektryczna

(Nr 2139975)

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 275.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 69412
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2017, 14:32

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Posiadam ważne ubezpieczenie OCP, pasy i gąbki do zabezpieczenia ładunku. Transport jednym samochodem bez przeładunków. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

Jacek S. (Przewoźnik)
07-11-2017, 14:32
Wskazana pomoc w za i wyładunku.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które zwykle znajdują się w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się także przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży i trudno przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być dobrze spakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, trzeba użyć do osłony takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, powinno się go rozmontować i osłonić wszystkie części odrębnie - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz opakowania – postarajmy się więc o to, aby niezapełnione przestrzenie w paczce zapchać materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego wpływa odcinek między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również ilość sztuk potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 PLN.

Adres i termin nadania

Swarzędz, 62-020, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bełchatów, 97-400, Polska

Termin elastyczny