(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-06-28 13:28

Sprężarka Kaeser M50

(Nr 1877228)
Sprężarka Kaeser M50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 749.00 km

Informacje dodatkowe:

https://sprzedajemy.pl/kaeser-m50-sigma-sprezarka-spalinowa-2011r-szczecin-6bea9f-nr52111397 Link do przedmiotu.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport urządzeń przemysłowych jest pojęciem bardzo powszechnym i stosunkowo skomplikowanym przy realizacji. Wynika to przeważnie z gabarytów oraz ciężaru owych urządzeń, które w zależności od zastosowania zasadniczo się różnią, a są w stanie osiągać szczególnie duże parametry. Do ich transportowania z reguły są konieczne specjalne ciężarówki przystosowane do przewozu towarów ponad przeciętne wymiary. W przypadku takich transportów zdarza się, że niezbędne będzie pozwolenie na przejazd. Wypada porozmawiać o tym z upatrzoną firmą transportową, żeby nie dopuścić do zabrania sprzętu w trakcie jazdy przez stróże prawa. W momencie, gdy szukamy tego typu transportu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo wiele różnych zakładów mających wszelkiego typu pojazdy, a przez sposób licytowania zleceń, można uzyskać wysoce okazjonalną cenę za usługę. W sytuacji transportu maszyn za granicę, do Anglii lub Niemiec, koszt takiej usługi to zaledwie 1,28 zł/km. Ponieważ maszyny takie jak traktory, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze i budowlane, bywają ładunkami kosztownymi, lepiej więc wybrać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

Monchengladbach, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny