(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-06-28 13:28

Sprężarka Kaeser M50

(Nr 1877228)
Sprężarka Kaeser M50

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 749.00 km

Informacje dodatkowe:

https://sprzedajemy.pl/kaeser-m50-sigma-sprezarka-spalinowa-2011r-szczecin-6bea9f-nr52111397 Link do przedmiotu.

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 21:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 20:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Przewóz maszyn przemysłowych jest terminem mocno ogólnym i stosunkowo skomplikowanym do realizacji. Wynika to przeważnie z rozmiarów i ciężaru tych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia znacznie się różnią, a mogą osiągać wysoce wielkie wymiary. Do ich przewiezienia częstopotrzebne profesjonalne pojazdy dopasowane do transportu ładunków ponad przeciętne wymiary. W wypadku takich przewozów zdarza się, że niezbędne jest pozwolenie na przejazd. Warto skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą transportową, żeby uniknąć zatrzymania urządzeń na trasie przez stróże prawa. Gdy szukamy tego typu transportu, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia transportu ma wgląd bardzo sporo różnych przewoźników posiadających wszelkiego rodzaju pojazdy, a przez metodę licytowania zleceń, można otrzymać wysoce korzystną cenę za usługę. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to niecałe 1,28 złotych za kilometr. Jako że urządzenia takie jak traktory, transformatory czy inne maszyny rolnicze i budowlane, towarami dużej wartości, dobrze jest wybierać firmy, które posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Monchengladbach, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny